Feed not found.

Ой Хто Хто Миколая Любить - 2008

Ой Хто Хто Миколая Любить!

Свято Миколая завжди було найулюбленішим святом для Українських дітей. Діти завжди з нетерплінням чекали його, бо знали, що Святий Миколай принесе їм очікувані подарунки.

Вчителі та діти Української Школи м. Баффело підготували святковий концерт, який відбувся цього року 20 Грудня в Українському Культурному Центрі ДНІПРО. Батьки та гості бурхливо аплодували кожній дитині що приймала участь у цій чудовій святковій програмі. Учні не тільки підготували вірші та пісні для святого Миколая. А оскільки наближаються Різдвяні Свята, то діти заколядували ще й кілька Різдвяних колядок, та зіграли на різних інструментах.

І за такий чудовий виступ кожен з них отримав подарунок від Святого Миколая. Не обминув Святий Миколай і маленьких гостей, що завітали на концерт, кожному з них подарував по гостинцю.

Після святкової програми батьки та гості були запрошені на святковий обід, що відбувся у залі бару. Кожен міг поласувати традиційними українськими стравами, пирогами, налисниками, борщем та різноманітним солодким печивом та кавою. Дехто з гостей поніс додому і святковий кошик, який виграли підчас розіграшу.

Свято вдалося на славу, кожен взяв додому чудову згадку про ці незабутні хвилини.